Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Trzebnik - Oferty sprzedaży domów

7 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Piława Dolna

Piława Dolna(Trzebnik + 19 km)

950 000 zł170 m² 5 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy dom wolnostojący w Piławie Dolnej blisko Dzierżoniowa. Dom o powierzchni użytkowej 123 m2 (pow. całkowita 170 m2). Lokalizacja Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Polna

Borów(Trzebnik + 11 km)

1 539 000 zł109,50 m² 14 054,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 441 m²

Przedstawiamy nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny zlokalizowany w urokliwej miejscowości Borów, zaledwie 22 km od Wrocławia. To propozycja idealna dla osób, które cenią spokój, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Gościęcice

Gościęcice(Trzebnik + 18 km)

599 000 zł397 m² 1 508,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny wraz z warsztatem usługowym - położone na działce nr 361 am-1 o pow. 0,13 ha, w Gościęcicach. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Krzyżowice

Krzyżowice(Trzebnik + 20 km)

1 190 000 zł122 m² 9 754,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na sprzedaż wyjątkowy , wolnostojący , parterowy dom w miejscowości Nowiny, 3 minuty od Kobierzyc. Domy wybudowane z pustaka ceramicznego sprzedawane w stanie deweloperskim w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie(Trzebnik + 25 km)

1 050 000 zł151,01 m² 6 953,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, położony na kameralnym osiedlu Słoneczny Zakątek w zielonej i spokojnej części Kątów Wrocławskich, z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Wojkowice(Trzebnik + 23 km)

899 000 zł149,95 m² 5 995,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Gotowy dom zaledwie 5 km od żernik wrocławskich! możliwość zakupu bez pozwolenia Z ministerstwa! wyłączne biuro sprzedaży - bez prowizji dla kupującego! piękny dom W wojkowicach - widok.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Mietków

Mietków(Trzebnik + 23 km)

455 000 zł58 m² 7 844,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Działka O powierzchni 1500 M2, zabudowana całorocznym drewnianym domkiem parterowym 58 M2 mietków - dzikowa, zaledwie 1,5 kw od zalewu Przedstawiam Państwu uroczą działkę zagrodową o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Trzebnik

Trzebnik,dolnośląskie

298 550 zł95 m² 3 142,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:235 m²

Dom/mieszkanie z ogródkiem. Trzebnik gm. Łagiewniki. 95 m2 + strych z możliwością adaptacji. Trzebnik to nieduża miejscowość położona w gminie Łagiewniki, posiadająca bardzo dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie(Trzebnik + 25 km)

1 050 000 zł151 m² 6 967,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:299 m²

Kąty Wrocławskie to miasto w odległości 22km od Wrocławia - pełna infrastruktura do życia z szybkim dojazdem A4 do Wrocławia to może być świetna alternatywa do spokojnego.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij