Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Trzebnik - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

109 928 zł1 208 m² 91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości komfort przedstawia na sprzedaż działkę w miejscowości Tuszyn koło Dzierżoniowa. Działka jest położona wśród zieleni, otoczona jest licznymi drzewami oraz krzewami.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Żórawina(Trzebnik + 22 km)

546 750 zł1 215 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Żórawina działka 122/4 (1215 m ) + dwie sąsiednie na sprzedaż Wyłączność | M2 Nieruchomości Jeśli szukasz działki pod dom blisko Wrocławia, ale w spokojniejszym, bardziej kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

676 500 zł103 m² 6 567,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Dom na wsi - duża działka - blisko Sobótka Lokalizacja: wieś w odległości ok 25km od Świdnicy, 5km od Sobótki i 40km od Wrocławia. Dom parterowy wolnostojący o powierzchni 103 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 zł9 600 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna 9600 m | Chwałów | klasa III | narożna | blisko zbiornika Mietkowskiego Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna położona w miejscowości Chwałów, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 588 000 zł178 m² 8 921,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:536 m²

Komfortowy, przestronny dom z dużą działką położony w miejscowości położonej w południowej części Wrocławia, mędłów. Powierzchnia: dom około 250 m, działka 536 m Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Magnice

Magnice(Trzebnik + 20 km)

390 000 zł1 379 m² 282,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 1379 m2 położona w Magnicach , gmina Kobierzyce, powiat wrocławski. Działka z dostępem bezpośrednim do drogi gminnej. Media.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł57,60 m² 3 454,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas- oferta na wyłączność Mieszkanie z ogródkiem Lokalizacja: centrum miasta; w okolicy dostępne sklepy, usługi, przychodnia, szkoła; wspaniała opcja zarówno dla ludzi.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł58,70 m² 4 258,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Amg Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 58,70 m2 usytuowane na parterze kamienicy w Piławie Górnej. Oferta na wyłączność Mieszkanie znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

191 100 zł3 900 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka rolna Gębczyce pod planem zagospodarowania przestrzennego. Klasa gruntu łiii. Powierzchnia 3650 m.kw. Wymiary ok 56 x 64. Agricultural plot in Gębczyce under the spatial development plan.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Trzebnik

Trzebnik,dolnośląskie

259 800 zł95 m² 2 734,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Dom/mieszkanie z ogródkiem. Trzebnik gm. Łagiewniki. 95 m2 + strych z możliwością adaptacji. Trzebnik to nieduża miejscowość położona w gminie Łagiewniki, posiadająca bardzo dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Trzebnik

Trzebnik,dolnośląskie

298 550 zł95 m² 3 142,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:235 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna przy ruchliwej ulicy Trzebnik

Trzebnik,dolnośląskie

1 206 000 zł13 400 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka położona w zakolu drogi krajowej nr 8 na odcinku Wrocław-Kudowa; w odległości 13km od planowanego zjazdu z przyszłej obwodnicy Wrocławia. Planowane dwukrotne poszerzenie drogi.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij